سلام دوستای نازنینم. همشهریای عزیزم کی با دکتر مشحونی و پژواک بوده؟ چطور هستن؟ دکتر قبلیم به خاطر مشکل همسرش قراره بره آلمان و من تو ماه 5 بارداری موندم بدون دکتر. لطفأ راهنماییم کنین
باز مامان آینده ارسال : 1395/5/15 آخرین پاسخ : 98/5/1 بارداری و زایمان > زایمان و تولد
سلام به دوستان گلم من 33 ه فته باردارم.تا الانه م اصلا ن ه ورزش کردم نه پیاده روی رفتم.توی انتخاب زا یمان نمیدونم کدوم بهتره .دوست دا رم تجربه هاتون رو در اختیارم بزا رید.شوهرم میگه سزارین با بی هوشی . لطفا کمکم کنید.
باز مامان ناهید ارسال : 1391/11/29 آخرین پاسخ : 96/6/19 بارداری و زایمان > زایمان و تولد
دوقلو زایی 22 پاسخ
سلام دوستان عزیز من اولین بار که این جا سوال طرح می کنم لطفا راهنماییم کنید من و همسرم تصمیم داریم بچه دار بشیم ولی مساله ای که هست این که شوهرم خیلی به دوقلو علاقه داری تا جایی که وقتی می شنوه کسی دوقلو داره به حدی هیجان زده میشه که انگار خودش بچه دار شده ولی نه تو فامیل من نه فامیل شوهرم دوقلو زایی نیست حالا یکی از دوستان نادونش بهش راهنمایی کرده که قبل از اقدام بریم پیش دکتر و با تزریق آمپول صاحب دوقلو بشیم من از حرف های شوهرم احساس می کنم به این کار راضیه ولی حقیقتش من می ترسم هر چی باشه این بلا قراره سر من بیاد حالا سؤال من این اکه شما جای من بودید به خاطر علاقه ی شوهرتون و یا خودتون این ریسک می کردید و مهم تر از اون همچین چیزی واقعیت داره شما تا حالا چنین چیزی شنیدید من که تا حالا نشنیده بودم به نظر من اگه این طور بود همه می رفتن با تزریق آمپول صاحب دو قلو می شدن ممنون می شم راهنماییم کنید .
باز زینب ارسال : 1393/2/15 آخرین پاسخ : 95/10/20 بارداری و زایمان > زایمان و تولد
حدود50روزه سزارین شدم.عفونتی شده زخمم کلی هم دارو و آمپول مصرف کردم و درحال مصرفم.بخیه ام یکیش باز شده.جذبی هم نبود.دکتر میگه شستشوی روزانه و مراعات و این چیزا.منم رعایت میکنم اما چون شکمم افتاده روش خب خشک نمیشه.چیکار کنم؟
باز مامان جونی*زی زی* ارسال : 1395/6/2 آخرین پاسخ : 95/6/4 بارداری و زایمان > زایمان و تولد
سلام به همه مادران محترم اگر کسی هم بیمارستان عالی وهم دکتر عالی و خیلی خوش اخلاق برای زایمان در تهران می شناسه لطفا معرفی کنه ،اخلاق و کیفیت کادر بیمارستان و دکتر مهم ترین معیار هست ، با سپاس از مطالعه سوال و پاسخ گویی عیدتان هم مبارک