قوانین

بيشتر متون و تصاوير سايت نی نی وبلاگ در جهت تطابق با قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران می باشد. امکان استفاده از خدمات این پایگاه تنها برای افرادی مجاز است که تصمیم به انتشار مطالب، مقالات و اطلاعات مربوط به کودک را دارند.

در صورت درج مطلبی با موضوعی غیرمرتبط، بلافاصله نسبت به حذف آن وبلاگ اقدام و با خاطی طبق قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

در صورت مشاهده هر گونه تخطي از مقررات در سايت، از لينک گزارش تخلف استفاده نماييد.


توافقنامه سایت نی نی وبلاگ  نیز به شرح ذیل می باشد :

- انتشار مطالب مرتبط با موضوع کودک
- رعایت موازین اخلاقی
- عدم انتشار مطالبی که متضمن توهین به ادیان الهی باشد
- رعایت قوانین کشوری و پرهیز از انتشار مطالب خلاف امنیت و استقلال ملی
- رعایت قوانین بین المللی در رابطه با استفاده از شبکه جهانی اینترنت و سایت های اینترنتی
- رعایت حریم خصوصی و حقوقی افراد. از جمله، عدم اهانت به شخصیت های مذهبی، سیاسی، حقیقی و حقوقی کشور و به ویژه کاربران سایت
- عدم استفاده تجارﻯ از سرویس‌هاﻯ نی نی بلاگ به هر شكل، مگر با کسب موافقتنامه کتبی از نی نی وبلاگ
- عدم استفاده از فضا و امكانات نی نی وبلاگ براﻯ آسیب رساندن به افراد، شبكه‌ها یا كامپیوترهاﻯ اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی
- کاربر موظف است اگر از شخص حقیقی یا حقوقی در وبلاگ خود انتقاد کرد، در صورت درخواست شخص مذکور، لینک جوابیه آن را با ذکر مورد، در وبلاگ خود قرار دهد

مسئولیت ها و اختیارات نی نی وبلاگ در قبال كاربران :

- مشخصات و اطلاعات مربوط به كاربران سایت و هرگونه مطالب مربوط به كاربران كه روﻯ سرور نی نی وبلاگ ذخیره شده است، محرمانه بوده و در اختیار اشخاص دیگر قرار داده نخواهد شد مگر طبق دستور مقامات مسئول.
- در صورت ایجاد تغییرات در توافقنامه خدمات نی نی وبلاگ، کاربران در جریان امر قرار خواهند گرفت تا در صورت تمایل به ادامه استفاده از این سرویس، با آن موافقت کنند.
- نی نی وبلاگ هیچ مسوولیتی را در قبال مطالب مندرج در وبلاگ کاربران نمی پذیرد و مسوولیت آن بطور کامل بر عهده کاربر است.
- مسوولیت حفظ کلمه عبور وبلاگ هر کاربر کاملاً بر عهده کاربر است و در صورت عدم حفظ آن، نی نی وبلاگ مسوول عواقب بعدی آن نیست.
- نی نی وبلاگ، ضمن تلاش جهت حفظ سرویس از خطرها و ضربه های احتمالی، هیچ گونه ضمانتی در مورد عدم ایجاد اختلال موقت در سرویس رایگان خود و یا حتی از کار افتادن کامل آن و یا از بین رفتن اطلاعات ذخیره شده در وبلاگ ها، نمی دهد.
- نی نی وبلاگ ضمن این که نسخه پشتیبان از تمامی وبلاگ ها حفظ می کند، ولی مسوولیتی در قبال آن ندارد و تهیه نسخه پشتیبان بر عهده شخص کاربر است.
- نی نی وبلاگ حق ادامه دادن و یا توقف سرویس رایگان خود را در صورت لزوم، بدون دریافت مجوز از کاربران، محفوظ می داند.
- ایمیل خصوصی که کاربر نی نی وبلاگ در فرم مشخصات خویش وارد می کند، به عنوان آدرس کاربر تلقی می شود. تمامی نامه های نی نی وبلاگ به کاربر، شامل نامه های اطلاع رسانی، اخطاریه ها و غیره، به این آدرس فرستاده خواهد شد. لذا در صورت وارد کردن اشتباه این آدرس و یا تاخیر کاربر در چک کردن آن، مسوولیتی بر عهده نی نی وبلاگ نخواهد بود.
- وارد کردن آدرس پست الکترونیکی توسط کاربر در فرم مشخصات به این معنی است که او پذیرفته است نی نی وبلاگ از این آدرس، بر حسب مورد، جهت ارسال نامه های خود به کاربر استفاده نماید.
- نی نی وبلاگ صرفاً یک سرویس ارسال اطلاعات به یک صفحه وب و نگهداری آن صفحه وب را بر روی سرورهای خود ارایه می کند. لذا ایجاد ارتباط با اینترنت و هرگونه امکانات لازم جهت استفاده از این سرویس و مسوولیت آن بر عهده کاربر میباشد.
- نی نی وبلاگ حق حذف وبلاگ کاربران غیر فعال که مدت یک سال از عدم فعالیت آنان می گذرد را محفوظ می داند.
- نی نی وبلاگ در قبال هرگونه ایجاد ارتباط بین کاربران و شرکت ها و موسساتی که آگهی تبلیغاتی آن ها در سیستم تبلیغاتی نی نی وبلاگ قرار داده می شود و یا استفاده کاربر از محصولات و خدمات معرفی شده در این آگهی ها، هیچ مسوولیتی نمی پذیرد.

در صورت عدم رعایت موارد مندرج در موافقتنامه توسط کاربر، بر حسب مورد نسبت به قطع دسترسی کاربر و مسدود شدن فوری وبلاگ مورد نظر و یا ارسال اخطاریه اقدام خواهد شد.

    نی نی وبلاگ بهانه ای هست برای دور هم جمع شدن مامانا وکوچولوهاشون.نی نی بلاگ دوست داریم
138 از 384
صبر ..


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای نی نی وبلاگ محفوظ است